Świętej Bożej Rodzicielki

  1. Jutro pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najśw. Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o 17.30 Nieszpory.
  2. W czwartek 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, popularnie zwana Świętem Trzech Króli . Msze św. w tym dniu będą odprawiane wg porządku niedzielnego.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano i wieczorem podczas Mszy św., o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa.
  4. Od kilku dni odwiedzamy parafian, którzy zaprosili nas do swoich domów i te odwiedziny będą trwały jeszcze ok. trzech tygodni. Od poniedziałku rozpoczynamy spotkania kolędowe w kościele, na które zapraszamy wszystkich mieszkańców danego rejonu. I tak: Poniedziałek 3 stycznia: ul. Mroźna, Sucha, Lewicpolska, Bystra, Knyszyńska, Rusiecka. Wtorek 4 stycznia: ul. Młodzieńcza, Zastępowa, Radzymińska, Kolejarska, Wiewiórki, Łasińska, Krynoliny. Środa 5 stycznia: Drewnowskiego, Gilarska, Seledynowa, Karminowa. Piątek 7 stycznia: Błotna, Reichera, Fioletowa, Sternhela. Sobota 8 stycznia: Samarytanka, Wojskowa, Solińskiego. Poniedziałek 10 stycznia: Kondratowicza 59, 61, 61A, 61B, 63, 63A, 63B, 63C. Każda rodzina może wybrać danego dnia jedną z dwóch możliwości: Mszę św. i spotkanie kolędowe o godz. 10.00 lub spotkanie kolędowe o godz. 17.15 z ewentualnym udziałem we Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.