Niedziela Świętej Rodziny

  1. Dzisiaj obchodzimy święto patronalne naszej parafii. Każdy, kto nawiedzi nasz kościół parafialny, może uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Msza św. i nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku kalendarzowego odbędą się w piątek 31 grudnia o godz. 18.00.
  3. W sobotę 1 stycznia przypada uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. odprawimy w tym dniu wg porządku niedzielnego. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi i w intencji kółek różańcowych zostanie odprawiona o godz. 9.00 i po niej różaniec z rozważaniami fatimskimi.
  4. W najbliższy czwartek odbędzie się drugie otwarte spotkanie synodalne, na które zapraszamy wszystkich chętnych. Początek o godz. 19.00.
  5. Odwiedzanie rodzin, które wyraziły chęć spotkania z księdzem w swoich domach rozpoczniemy jutro. Księża umawiają się na spotkanie telefonicznie. Natomiast spotkania kolędowe w kościele rozpoczniemy od poniedziałku 3 stycznia wg następującego planu:

3 stycznia – poniedziałek: Mroźna, Sucha, Lewicpolska, Bystra, Knyszyńska, Rusiecka.
4 stycznia – wtorek: Młodzieńcza, Zastępowa, Radzymińska, Kolejarska, Wiewiórki, Łasińska, Krynoliny.
5 stycznia – środa: Drewnowskiego, Gilarska, Seledynowa, Karminowa.
7 stycznia – piątek: Błotna, Reichera, Fioletowa, Sternhela.
8 stycznia – sobota: Samarytanka, Wojskowa, Solińskiego.

Każda rodzina może wybrać danego dnia jedną z dwóch możliwości: Mszę św. i spotkanie kolędowe o godz. 10.00 lub spotkanie kolędowe o godz. 17.15 z ewentualnym udziałem we Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.