XVIII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o 17.30 Różaniec w intencji wszystkich poległych w Powstaniu Warszawskim.
  2. Błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów odbyło się w ubiegłą niedzielę po wszystkich Mszach świętych. Tych, którzy go jeszcze nie przyjęli zapraszamy dzisiaj po Mszy św. wieczornej.
  3. Jutro można uzyskać odpust zupełny, nawiedzając swój kościół parafialny. Jest to tzw. odpust porcjunkuli, który wyprosił dla wiernych św. Franciszek. Nasz kościół będzie otwarty rano w godz. 6.00-9.00 oraz wieczorem od 17.00 do 19.00. Zachęcamy do nawiedzenia kościoła i modlitwy w intencjach Ojca Świętego.
  4. W piątek przypada uroczystość Przemienienia Pańskiego. Będzie to jednocześnie pierwszy piątek miesiąca. Spowiadać będziemy rano podczas Mszy św i po południu od godz. 17.30. W sobotę o godz. 6.30 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi oraz w intencji kółek różańcowych, następnie różaniec i fatimskie rozważania różańcowe.