Boże Ciało 2021

W czwartek, 3 czerwca, obchodzimy doroczną Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało. Msze św. w naszym kościele będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się procesja eucharystyczna do 4 ołtarzy na terenie wokół kościoła, podobnie jak w roku ubiegłym. Ołtarz I – na parkingu parafialnym, ołtarz II – przy wejściu do domu parafialnego, ołtarz III na frontonie kościoła przy głównym wejściu, IV ołtarzem będzie prezbiterium naszego kościoła. W procesji od ołtarza do ołtarza prosimy, by przemieszczała się niewielka ilość osób. Wszystkich obecnych prosimy o rozmieszczenie się na całym terenie przykościelnym, zachowując odległość 1,5 m. Teren będzie nagłośniony.