Wniebowstąpienie Pańskie

1. Trwa nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego, połączona z nabożeństwem majowym, dzisiaj o godz. 17.30, a w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  2. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Przypominamy, że kończy ona okres wielkanocny, a wraz z nim czas Komunii św. wielkanocnej.
  3. W najbliższą sobotę kolejne dzieci kl. III, tym razem ze szkoły podstawowej nr 52, przystąpią do I Komunii Świętej.
  4. Jutro obchodzimy coroczną uroczystość św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i metropolii warszawskiej, przeniesioną z dzisiejszej niedzieli.
  5. Zachęcamy do lektury majowego numeru naszej gazetki parafialnej, w którym można przeczytać świadectwa kilku Mam z naszej parafii na temat macierzyństwa. Wszystkie Mamy zapraszamy na Mszę św. w Ich intencji 26 maja w środę na godz. 10.00 do naszego kościoła.