V Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o 17.30 nabożeństwo majowe. Jutro nabożeństwo majowe również o godz. 17.30, w dni powszednie zaś bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  2. Jutro Uroczystość Maryi Królowej Polski; Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego, nie będzie jedynie Mszy św. o godz. 13.00.
  3. W czwartek, 6 maja obchodzimy w Kościele święto Apostołów Filipa i Jakuba.
  4. W kościołach warszawskich, a więc także w naszym, w najbliższą sobotę obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Łaskawej, głównej patronki naszego miasta. Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, z tej racji w kościołach warszawskich jest przeniesiona na najbliższy piątek, 7 maja. Z racji uroczystości w Warszawie post piątkowy nie obowiązuje.