IV Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele, w szczególności o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. W czwartek 29 kwietnia przypada święto Świętej Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i Doktora Kościoła, patronki Europy. Zachęcamy do modlitwy w tym dniu w intencji Kościoła w Europie.
  3. W sobotę rozpoczyna się miesiąc maj. Nabożeństwa majowe będziemy sprawowali w naszym kościele w niedziele oraz w Uroczystość Maryi Królowej Polski o godz. 17.30, zaś we wszystkie dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  4. Najbliższa sobota jest pierwszą w miesiącu maju. Różaniec z rozważaniami fatimskimi rozpocznie się o godz. 7.15, o godz. 8.00 Msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi oraz w intencji kółek różańcowych, po niej krótkie spotkanie w domu parafialnym.
  5. W tym tygodniu Msze św. w dni powszednie odprawiamy w naszym kościele o godz. 6.30, 8.00 i 18.00. Kancelaria będzie czynna we wtorek, czwartek i piątek w godz. 9.00-10.00 i 18.30-19.30.