Gra, która pomaga budować relację

W księgarni pod dzwonnicą kościoła Świętej Rodziny dostępna jest już najnowsza gra twórców słynnych i lubianych PYTAKÓW. Nowa gra pod nazwą GRA WSTĘPNA przeznaczona jest dla narzeczonych i małżonków, by wspomóc budować trwałą relację opartą na prawdzie i szczerości. GRA WSTĘPNA zaplanowana jest na cały rok rozgrywek, jednak gracze mogą dowolnie ją modyfikować, by służyła im jak najlepiej. Każda rozgrywka rozpoczyna się od rozgrzewki, podczas której można usłyszeć między innymi za co nasz ukochany/ukochana są nam dziś wdzięczni. Podczas rozgrywki gracze korzystają z niezwykle szerokiego wachlarza tematów proponowanych do podjęcia w rozmowach w toku gry. Do zestawu dołączone są zabawne i ciekawe zagadki pozwalające sprawdzić wzajemną znajomość. Raz w miesiącu pojawiają się wspólne wyzwania do zrealizowania, czyli proste, różnorodne, czasem zaskakujące propozycje spędzenia czasu we dwoje. Gra może być wartościowym prezentem ślubnym. Polecamy!