XXVIII Niedziela Zwykła

  1. Przypominamy, że przez cały październik gromadzimy się w naszym kościele na modlitwie różańcowej codziennie o godz. 17.15. W poniedziałek, środę i piątek różaniec prowadzą dzieci wraz katechetami.
  2. W poniedziałek rozpoczął się kurs dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa. Kolejne spotkania w poniedziałki o godz. 19.30.
  3. Zachęcamy do lektury nowego numeru parafialnej gazetki „Rodzina na Zaciszu”.
  4. Zainteresowanych książkami zapraszamy do namiotu na kiermasz tanich i dobrych książek, z których całkowity przychód jest przeznaczony na budowę organów do naszego kościoła.
  5. Dzisiaj w Polsce obchodzimy kolejny Dzień Papieski, tym razem pod hasłem „Totus Tuus”. Po Mszy św. przed kościołem są zbierane ofiary do puszek przeznaczone na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, na stypendia dla ubogiej i zdolnej młodzieży.
  6. Pierwsze spotkanie dla młodzieży z kl. I liceum, która będzie się przygotowywać do sakramentu Bierzmowania, odbędzie się za dwa tygodnie w niedzielę 25 października o godz. 16.00.