XXVII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.15 różaniec. Przypominamy, że przez cały październik gromadzimy się w naszym kościele na modlitwie różańcowej codziennie o godz. 17.15. W poniedziałki, środy i piątki różaniec prowadzą dzieci wraz z katechetami.
  2. Kurs dla narzeczonych, przygotowujących się do sakramentu małżeństwa, rozpocznie się jutro 5 października o godz. 19.30 w domu parafialnym.
  3. Jutro obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Siostry Faustyny, a w środę 7 października wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  4. W parafialnej księgarni pod dzwonnicą można dzisiaj nabyć książeczkę dla młodszej młodzieży „Nazywam się Stefan Wyszyński”, której autorem jest nasz parafianin, pan Wojciech Widłak. Zainteresowanych książkami zapraszamy do namiotu na kiermasz tanich i dobrych książek, z których całkowity przychód jest przeznaczony na budowę organów do naszego kościoła.
  5. Szkoła Wyspa JP 2 zaprasza na XVI Rajd Rowerowy „Za Papieżem na rowerze” w najbliższą sobotę 10 października pod hasłem „Kierunek Radzymin w 100-lecie cudu nad Wisłą”. Zbiórka przy Decathlonie Targówek o godz. 10.00.