Nowość w Księgarni Świętej Rodziny

W Księgarni Świętej Rodziny dostępna jest najnowsza książka Wydawnictwa Sióstr Loretanek, którą można zamówić przez internet. http://ksiegarniaswrodziny.pl/

W publikacji „Zanim zaSTOSUJESZ ANTYKONCEPCJĘ porozmawiajmy” są informacje poparte 75 publikacjami naukowymi wymienionymi w bibliografii. Książka napisana jest zrozumiałym językiem dla młodzieży, narzeczonych i małżonków, w formie dialogów lekarza i farmaceuty. Publikację rozpoczyna dialog farmaceuty z klientką na temat ella One. Książka zawiera także list dziewczyny, która ucierpiała podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych oraz przykładową rozmowę ginekologa z kobietą oczekującą recepty na pigułki. Publikacja oferuje również opis objawów występujących u dzieci matek stosujących antykoncepcję, obserwowanych przez pediatrę. Poruszane tematy ważne są dla kobiet i mężczyzn, dla zdrowia dorastającej młodzieży, narzeczonych przygotowujących się do małżeństwa a także małżonków troszczących się wzajemnie o zdrowie swoje i dzieci oraz dobre relacje rodzinne. Poza opisem wielu powikłań antykoncepcji książka wskazuje także na korzystną dla zdrowia umiejętność rozpoznawania naturalnej płodności i zachęca do życia zgodnie z jej rytmem, aby osiągnąć szczęście w miłości.