III Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiaj, podobnie jak w poprzednie niedziele, transmisja Mszy św. z naszego kościoła o godz. 12.00. Dodatkowo, od dzisiaj, w kolejne niedziele będziemy transmitowali również Msze św. o godz. 10.30, na które zapraszamy rodziny z dziećmi.
  2. W piątek rozpoczynamy miesiąc maj związany z nabożeństwami ku czci Najświętszej Maryi Panny. W niedziele będą się one odbywały o godz. 17.30, a w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Wieczorne Msze św. w dni powszednie i nabożeństwa majowe będą transmitowane.
  3. W tym roku Uroczystość NMP Królowej Polski obchodzimy wyjątkowo w sobotę 2 maja. Porządek Mszy św. tak ja w niedziele. (7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00). W tym dniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Różaniec i rozważania fatimskie po Mszy o godz. 7.00.
  4. W piątek, pierwszy piątek miesiąca, spowiedź rano podczas Mszy św. i po południu od godz. 16.30. Przypominamy, że w każdy piątek po wieczornej Mszy św. jest wystawiony Najświętszy Sakrament do indywidualnej adoracji do godz. 20.00. W tym czasie jest również możliwość przystąpienia do Sakramentu Pokuty.
  5. Przypominamy, że liczba osób mogących uczestniczyć w liturgii wewnątrz naszego kościoła, wraz z osobami posługującymi nie powinna przekraczać 32. Przypominamy, że wszyscy uczestnicy z wyjątkiem celebransa są zobowiązani do zakrywania ust i nosa.