Oktawa Wielkiej Nocy

  1. W kolejne dni oktawy Uroczystości od wtorku do soboty będziemy transmitować Msze św.  o godz. 18.00 i zachęcamy do przedłużonego świętowania Zmartwychwstania Pańskiego. W piątek post nie obowiązuje.
  2. Od Wielkiego Piątku trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do podejmowania nowenny i modlitwy koronką do Miłosierdzia Bożego w rodzinach, w domach. W przyszłą niedzielę, Niedzielę Miłosierdzia Bożego będzie odprawiona w kościele dodatkowa Msza św. o godz. 15.00. Intencje na tę Mszę św. można zgłaszać osobiście lub mailowo: kontakt@parafiaswrodziny.pl
  3. Od najbliższego piątku co tydzień po wieczornej Mszy św. będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00 i w tym czasie będzie możliwość spowiedzi.
  4. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 12.00, również ta o godz. 15.00 będzie transmitowana.
  5. Bóg zapłać wszystkim za różne przejawy życzliwości, za wspólną modlitwę i uczestnictwo w Mszach św. i nabożeństwach transmitowanych z naszego kościoła, a także wsparcie materialne przekazywanie w różny sposób na potrzeby kościoła i parafii.