Nowość w parafialnej księgarni

W parafialnej księgarni pod dzwonnicą dostępna jest najnowsza książka o kardynale Stefanie Wyszyńskim „Święty Prymas”. Bogato ilustrowana publikacja Wydawnictwa Biały Kruk prezentuje życie, zapisane rozważania, myśli i cytaty Prymasa Tysiąclecia wybrane z ogromnej spuścizny przez ks. prof Waldemara Chrostowskiego, który zgłębił aktualność przesłania Stefana Wyszyńskiego. W książce zamieszczony jest też obszerny artykuł kardynała Karola Wojtyły z 1971 r. o wielkim znaczeniu Prymasa dla kraju i Kościoła w Polsce. Wiele zamieszczonych w albumie fotografii autorstwa Adama Bujaka i Ryszarda Rzepeckiego jest publikowanych pierwszy raz. Zachęcamy do lektury książki, która może być wartościowym elementem przygotowania do uroczystości beatyfikacyjnych kardynała Stefana Wyszyńskiego 7 czerwca 2020 r.