II Niedziela po Bożym Narodzeniu

 1. Dzisiaj zapraszamy wszystkich członków wspólnot i grup parafialnych na wspólny opłatek, śpiewanie kolęd i agapę. Spotkanie rozpocznie się przy żłóbku w kościele śpiewem kolęd a następnie przejdziemy do domu parafialnego. W kościele zaś będzie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
 2. Jutro uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. będą odprawione wg porządku niedzielnego.
 3. Środowisko Medyczne Świętej Rodziny zaprasza na kolejne comiesięczne spotkanie w najbliższy czwartek 9 stycznia. Msza św. o godz. 19.00 w kaplicy domu parafialnym, a następnie o godz. 20.00 prelekcja poświęcona osobie św. Jana Chryzostoma.
 4. W tym tygodniu w drugi piątek miesiąca zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia na godz. 15.00.
 5. W najbliższym tygodniu pragniemy kontynuować odwiedziny parafian wg następującego planu:
  wtorek 7 stycznia – Reichera, Sternhela,
  środa 8 stycznia – Samarytanka, Wojskowa,
  czwartek 9 stycznia – Solińskiego, Zaciszańska 2, 4, 6, 8, 10,
  piątek 10 stycznia – Zaciszańska numery nieparzyste 1 do 33 oraz nr 12,
  sobota 11 stycznia – Zaciszańska 14, 16, Porannej Bryzy, Nad Potokiem,
  poniedziałek 13 stycznia – Uroczysko, Strzelca, Panny, Lwa
  .
  W sobotę rozpoczynamy odwiedzanie parafian o godz. 11.00 w pozostałe dni tygodnia o godz. 16.00.