XXXII Niedziela Zwykła

  1. Jutro kolejna, 101 rocznica odzyskania niepodległości. Msza św. w intencji naszej Ojczyzny zostanie odprawiona w naszym kościele o godz. 18.00
  2. Środowisko Medyczne gromadzące się w naszej parafii zaprasza na kolejne comiesięczne spotkanie w najbliższy czwartek 14 listopada. Tym razem tematem spotkania jest „Wszechstronny umysł – postać św. Bazylego Wielkiego”, a prelegentem ks. Zbigniew Rajski, wikariusz naszej parafii. Przypominamy, że spotkania organizowane przez Środowisko Medyczne rozpoczynają się o godz. 19.00 w domu parafialnym i są otwarte tzn. mogą wziąć w nich udział wszyscy zainteresowani, nie tylko pracownicy służby zdrowia.
  3. Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent” zaprasza również na kolejne comiesięczne spotkanie w najbliższy piątek 15 listopada na godz. 19.00 w domu parafialnym.
  4. W trzeci poniedziałek miesiąca, za tydzień 18 listopada zapraszamy na kolejny wykład o ikonach o godz. 18.45. Temat: Etiopia – potomkowie Salomona, a prowadzący to pan Jerzy Kazimierczak.
  5. Dzisiaj w całym kraju przed kościołami prowadzona jest zbiórka na pomoc Kościołowi prześladowanemu.
  6. Ukazał się nowy numer gazetki parafialnej „Rodzina na Zaciszu”. Zachęcamy do lektury.