XXXI Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.30 różaniec w intencji wszystkich zmarłych.
  2. Jutro po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się nabożeństwo, na które w szczególny sposób zapraszamy rodziców, którzy utracili swoje dzieci przed urodzeniem.
  3.  W najbliższy czwartek zapraszamy na kolejny wieczór ciszy. Przypominamy, że odbywają się one w naszym kościele w pierwsze i trzecie czwartki miesiąca w godz. 18.45 – 20.00.
  4. Spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej odbędzie się w najbliższy piątek 8 listopada o godz. 19.00.
  5. W najbliższą sobotę 9 listopada w Kościele obchodzimy Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny nawiedzając naszą diecezjalną katedrę lub konkatedrę i odmawiając tam modlitwy „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”.
  6. Przypominamy, że parafialna grupa studencka, spotyka się w czwartki o godz. 19.00, zaś młodzież licealna, wspólnota oazowa ma swoje spotkania w soboty o godz. 19.00. Z kolei mamy z małymi dziećmi spotykają się w czwartki w godz. 10.00 – 12.00. Chętnych na powyższe spotkania serdecznie zapraszamy.