XII Niedziela Zwykła

  1. Trwa oktawa Uroczystości Bożego Ciała. Zachęcamy ministrantów, Bielanki, dzieci kl. III, asystę kościelną do udziału w procesji eucharystycznej w każdym dniu oktawy. Procesje są połączone z nabożeństwem czerwcowym, dzisiaj o godz. 17.30, a w kolejne dni do czwartku  po Mszy św. wieczornej.
  2. Jutro obchodzimy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W najbliższy piątek z racji uroczystości post nie obowiązuje
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w przygotowaniu i uczestniczyli zarówno w festynie parafialnym w ubiegłą niedzielę, w rocznicy konsekracji naszego kościoła we wtorek 18 czerwca oraz wszystkim, którzy przygotowali ołtarze i brali czynny udział w procesji Bożego Ciała w ostatni czwartek.
  4. Msza św. w intencji róż różańcowych rodziców, dzieci i młodzieży zostanie odprawiona za tydzień 30 czerwca o godz. 10.30.
  5. Informujemy, że podobnie jak w latach ubiegłych w miesiącach wakacyjnych w lipcu i sierpniu w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 13.00, zaś w dni powszednie Mszy św. o godz. 8.00. Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i w piątki w godz. 9.00 – 10.00 i 16.00 – 17.45. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartki w godz. 17.00 – 18.00. Chrzty będą udzielane w II i IV niedzielę miesiąca podczas Mszy św. o godz. 12.00. Powyższe zmiany wchodzą w życie od następnego poniedziałku tj. od 1 lipca i będą obowiązywały do soboty 31 sierpnia.