Wniebowstąpienie Pańskie

  1. Od piątku trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, połączona z nabożeństwem czerwcowym. Dzisiaj zapraszamy na godz. 17.30, a w kolejne dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. W sobotę, w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha świętego, zapraszamy wszystkich chętnych na czuwanie modlitewne, które rozpocznie się o godz. 20.00 w kościele, a po nim o godz. 21.00 będzie odprawiona Msz św. z Wigilii Zesłania Ducha Świętego.
  2. Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00 i będzie trwała do Mszy św. wieczornej.
  3. Wczoraj ks. bp Romuald Kamiński udzielił w katedrze warszawsko-praskiej święceń kapłańskich 9 diakonom. Wśród nich jest także ks. Łukasz Piotrowski, który jako ministrant służył w naszej parafii. Ks. Łukasz odprawi Mszę św. prymicyjną za dwa tygodnie 16 czerwca o godz. 12.00, w dniu naszego festynu parafialnego, poprzedzającego rocznicę konsekracji kościoła, którą obchodzimy 18 czerwca.
  4. W tym tygodniu w czwartek o godz. 18.00 wszyscy księża pracujący w naszej parafii będą wspólnie dziękować Panu Bogu za dar powołania obchodząc kolejną rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich (ks. Proboszcz – 35., ks. Wojciech – 12., ks. Janusz – 48., ks. Robert – 13.) Zapraszamy parafian do włączenia się w nasze dziękczynienie.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiadać będziemy rano podczas Mszy św. i po południu od godz. 16.30. O godz. 17.00 Msza św. dla dzieci, o godz. 18.00 Msza św. w intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  6. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd autokarem do miejsc związanych z Janem Kochanowskim do Zwolenia, Czarnolasu i Sycyny w dniu 8 czerwca w sobotę. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.