IV Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiaj dzieci kl. III ze szkoły podstawowej nr 52 przystąpią do uroczystej I Komunii św. podczas Mszy św. o godz. 10.30. Dzieci ze szkoły nr 84 przystąpią do I Komunii św. za dwa tygodnie 26 maja również podczas Mszy św. o godz. 10.30. Natomiast w przyszłą niedzielę 19 maja dzieci kl. IV obu naszych szkół podstawowych przystąpią do swojej rocznicy I Komunii św. w dwóch grupach: podczas Mszy św. o godz. 10.30 dzieci ze SP nr 84, a podczas dodatkowej Mszy św. o godz. 16.00 – dzieci ze SP nr 52.
  2. Młodzież kl. VIII zapraszamy na pierwsze spotkanie, rozpoczynające przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania dzisiaj na godz. 19.00 do domu parafialnego. Natomiast młodzież kl. III gimnazjum przypominamy o ich spotkaniu również dzisiaj o godz. 16.45.
  3. W tym tygodniu w poniedziałek obchodzimy wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej, we wtorek święto św. Macieja Apostoła, zaś w czwartek święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.
  4. W sobotę 18 maja przypada 99 rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II. Z tej okazji Rycerze Jana Pawła II zapraszają na uroczystą Mszę św. w Bazylice Świętego Krzyża przy Krakowskim Przedmieściu, która zostanie odprawiona w sobotę o godz. 13.30.