III Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.30 nabożeństwo majowe.
  2. W środę 8 maja obchodzimy uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, jednego z głównych patronów Polski. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św. w tym dniu i wspólnej modlitwy w intencji naszej Ojczyzny.
  3. Ks. Robert zaprasza na kolejny wieczór ciszy w najbliższą środę na godz. 19.00, wyjątkowo do domu parafialnego.
  4. W tym tygodniu przypada II piątek miesiąca. Zapraszamy na godz. 15.00, na godzinę miłosierdzia, na koronkę i Mszę św., w której powierzamy Miłosierdziu Bożemu nasze intencje.
  5. . W sobotę 11 maja we wszystkich kościołach Warszawy obchodzimy uroczystość Matki Bożej Łaskawej patronki naszego miasta..
  6. W najbliższą sobotę o godz. 8.30 zostanie odprawione nabożeństwo Drogi światła – chcemy w ten świętować trwający okres Wielkanocy. Po nabożeństwie zapraszamy do kawiarenki parafialnej na śniadanie – wspólną agapę.
  7. Miesiąc maj to czas I Komunii św. Dzieci kl. III ze SP nr 52 przystąpią do I Komunii w przyszłą niedzielę 12 maja podczas Mszy św. o godz. 10.30, a ze SP nr 84 w niedzielę za trzy tygodnie 26 maja o godz. 10.30. Dzieci kl. IV będą obchodzić rocznicę I Komunii św. w niedzielę 19 maja, dzieci ze SP nr 84 o godz. 10.30, a ze SP nr 52 o godz. 16.00.
  8. W przyszłą niedzielę 12 maja zapraszamy młodzież kl. VIII na spotkanie, które rozpocznie cykl przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Początek o godz. 19.00 w domu parafialnym. Młodzieży kl. III gimnazjum przypominamy o ich spotkaniu w ramach przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania również 12 maja o godz. 16.45.