II Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiaj, z racji Niedzieli Miłosierdzia, zapraszamy na godz. 15.00 do kościoła. Pomodlimy się najpierw koronką do Bożego Miłosierdzia, następnie zostanie odprawiona Msza św. W środę rozpoczyna się miesiąc maj. Zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwach majowych w niedziele i uroczystość 3 maja o godz. 17.30, w dni powszednie, w tym także 1 maja, bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  2. W piątek obchodzimy uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. będą odprawione w tym dniu wg porządku niedzielnego. Jednocześnie przypada w tym dniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiadać będziemy podczas wszystkich Mszy św., Msza św. wynagradzająca o godz. 18.00. Z racji przypadającej w tym dniu uroczystości ks. Proboszcz i ks. Wojciech odwiedzą chorych wyjątkowo nie w pierwszy piątek, a w pierwszą sobotę miesiąca.
  3. W sobotę 4 maja o godz. 7.15 różaniec, następnie rozważanie fatimskie i Msza św. w intencji kółek różańcowych, a następnie spotkanie w domu parafialnym.
  4. Wraz z panią Małgosią, która kilka tygodni temu zorganizowała zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego, organizujemy kolejny wspólny wyjazd, tym razem autokarem do miejsc związanych z Janem Kochanowskim: do Zwolenia, Czarnolasu i Sycyny. Wyjazd odbędzie się w dniu 8 czerwca, w sobotę. Zapisy i bliższe informacje u ks. Proboszcza.
  5. Młodzieży III kl. gimnazjum przypominamy, że spotkania dla kandydatów do bierzmowania odbywają się w II i IV niedzielę miesiąca, a więc także dzisiaj, o godz. 16.45.