Duszpasterstwo pracodawców i przedsiębiorców TALENT zaprasza na spotkanie

Ze względu na Drogę krzyżową ulicami naszej parafii w piątek 12 kwietnia 2019 r., na którą jesteśmy wszyscy zaproszeni, początkowo zapowiadany termin spotkania przenosimy na piątek 26 kwietnia 2019 r. godz. 19.00, już po Świętach.Temat spotkania: Idźcie po dwóch – o delegowaniu zadań.

Zagadnienie „bycia liderem” wzbudziło ożywione dyskusje. Tym razem pójdziemy krok dalej: spojrzymy na Jezusa, który przekazuje apostołom „moc i władzę”. Dotkniemy zatem jeszcze trudniejszego pytania: po co mi ludzie w firmie? Jaką wyznaczam im rolę, czy nie boję się delegowania zadań? Jak wspieram ich w rozwoju, a może przeciwnie – boję się mądrzejszych od siebie…
Zapraszamy  na spotkanie, które stawiając trudne pytania, inspiruje do rozwoju firmy oraz samych przedsiębiorców.
Na stronie programu jak zawsze dodatkowe treści, nagrania audio i wideo https://powolanidosukcesu.pl/