V Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu  rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.15 Gorzkie Żale.
  2. W najbliższy piątek, ostatni przed Niedzielą Palmową, podobnie jak w latach ubiegłych, odprawimy Drogę krzyżową, idąc ulicami naszego osiedla. Rozpocznie się ona bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00. W związku z tym nie będzie Drogi krzyżowej o godz. 17.30, będzie Droga krzyżowa dla dzieci o godz. 17.00.
  3. W sobotę  w godz. od 14.00 do 18.00 zapraszamy wszystkich na wielkopostny dzień skupienia, wprowadzenie do dobrego przeżycia Wielkiego Tygodnia pod hasłem „Nie zgub najważniejszych dni”.
    W programie: konferencja, koronka do Miłosierdzia Bożego, adoracja krzyża, wprowadzenie do modlitwy w ciszy, czas na modlitwę, możliwość do przystąpienia do sakramentu pokuty. Zakończenie Mszą św. o godz. 18,00. Podkreślamy, że w godz. od 17.00 do 18.30 będzie możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty i prosimy by spowiedzi nie odkładać na Niedzielę Palmową i okres Wielkiego Tygodnia.
  4. Przypominamy, że rozpoczął się kurs przedmałżeński. Narzeczonych  zapraszamy w poniedziałki na godz. 20.00.