II Niedziela Wielkiego Postu

  1. Przypominamy, że w okresie Wielkiego Postu zapraszamy w piątek na Drogę krzyżową: dzieci na godz. 17.00, dorosłych na godz. 17.30, młodzież na godz. 19.00. Gorzkie żale dzisiaj i w kolejne niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15.
    Parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w czwartek 28 marca i będą trwały do niedzieli 31 marca. Poprowadzi je ks. Krzysztof Chodkowski, kapłan diecezji łomżyńskiej, doktor liturgiki.
  2. W najbliższy wtorek 19 marca obchodzimy uroczystość Świętego Józefa. Zachęcamy wszystkich do uczestniczenia we Mszy św. w tym dniu. Na godz. 18.00 w szczególny sposób zapraszamy ojców ze swoimi 12-letnimi synami. Otrzymają oni specjalne błogosławieństwo.
  3. W środę 20 marca ks. Bp Marek Solarczyk udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży kl. I liceum, która przygotowywała się od października 2017 do przyjęcia tego sakramentu pod kierunkiem ks. Wojciecha. Prosimy o modlitwę w intencji kandydatów i zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym ważnym dla całej parafii wydarzeniu.
  4. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejną katechezę dla małżonków. Temat katechezy: Toksyczne mity na temat małżeństwa. Zaś jutro kolejna prelekcja pana Jerzego Kazimierczaka, tym razem o architekturze i sztuce Armenii. Początek o godz. 18.45.
  5. Po Mszy św. dziś w całej Polsce zbierane są ofiary do puszek przeznaczone dla misjonarzy pracujących na misjach „ad gentes”.
  6. Ukazał się kolejny numer naszej gazetki parafialnej. Zachęcamy do lektury.