Uroczystość Objawienia Pańskiego

 1. Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, godz. 17.30 Nieszpory.
 2. W najbliżaszy czwartek odbędzie się comiesięcznie spotkanie środowiska medycznego. Tematem spotkania będzie „Rachunek sumienia w oparciu o Pismo Święte”, a prelegentem będzie ks. Bartosz Adamczewski. Początek o godz. 19.00 w domu parafialnym na górze.
 3. W najbliższy piątek, drugi piątek miesiąca, zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15.00, na koronkę i Mszę św.
 4. Także w piątek będziemy gościli w naszym kościele ks. Bp. Romualda Kamińskiego, ordynariusza naszej diecezji. Będzie on przewodniczył nabożeństwu zakończenia kolejnego etapu formacji pierwszej wspólnoty neokatechumenalnej. W przyszłą niedzielę, 13 stycznia w przerwie między Mszą św. o godz. 10.30 a Mszą św. o godz. 12.00 zostaną wystawione w kościele jasełka przygotowane przez dzieci pod kierunkiem s. Jolanty. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Również w przyszłą niedzielę odbędą się kolejne spotkania dla kandydatów do Bierzmowania.
 5. W najbliższchy dniach pragniemy odwiedzić parafian wg następującego planu:
  7 stycznia – poniedziałek – Sternhela, Samarytanka, Solińskiego,
  8 stycznia – wtorek – Wojskowa, nieparzyste numery ul. Zaciszańskiej,
  9 stycznia – środa – Zaciszańska 2, 4, 6, 8,
  10 stycznia – czwartek – Zaciszańska 10, 12, 14, 16, Porannej Bryzy 54, Nad Potokiem, Strzelca,
  11 stycznia – piątek – Lwa, Panny, Uroczysko,
  12 stycznia – sobota – Porannej Bryzy 1 – 52, Rajmunda,
  14 stycznia – poniedziałek – Sawy, Tristana, Wallenroda, Don Kichota, Króla Artura, Fausta, Guliwera.
  W sobotę rozpoczynamy odwiedzanie parafian o godz. 11.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 16.00.
  W czasie trwania kolędy kancelaria parafialna jest czynna w środy i piątki w godz. 9.00 – 10.00 i 16.00 – 17.45.