Zapraszamy na spotkanie ludzi biznesu

Zapraszamy na kolejne spotkanie duszpasterstwa przedsiębiorców i pracodawców TALENT z cyklu Dekalog (dla) przedsiębiorcy grupy Warszawa-Zacisze, które odbędzie się już jutro, w piątek 16 listopada. Tym razem temat: PRODUKCJA. Jakoś się kręci, czyli o produkcji. Zaspokojenie na tak wielką skalę potrzeb ludzkich stało się w dużej mierze zasługą przedsiębiorców. Dostrzegli oni owe potrzeby i potrafili – poprzez produkcję i usługi – dostarczyć oczekiwanych urządzeń, przedmiotów i usług. Jednocześnie okazało się, że nie wszystko, co otrzymują odbiorcy jest dobre i służy ich integralnemu rozwojowi. Na Spotkaniu z Talentem postawimy sobie pytanie: w co powinniśmy się angażować, aby autentycznie służyć ludziom i oddawać chwałę Bogu przez nasze zaangażowanie w działalność gospodarczą? Program spotkania: Msza święta o godz. 18.00 w kościele parafialnym, po niej prezentacja tematu i dyskusja w grupach w domu parafialnym.