XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W czwartek 1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. odprawiamy wg porządku niedzielnego. W czwartek i piątek (1 i 2 listopada) Msza św. o godz. 18.00 będzie sprawowana w intencji wszystkich zmarłych z naszych rodzin, których polecamy Panu Bogu w wypominkach: w czwartek wg kartek białych, w piątek wg kartek zielonych. Bezpośrednio po tych Mszach św. będzie nabożeństwo za zmarłych połączona z wypominkami. Wypominki można zgłaszać po Mszach św. w zakrystii i w kancelarii w godzinach dyżuru.
  2. W przeddzień uroczystości Wszystkich Świętych w środę 31 października zapraszamy dzieci, rodziny i wszystkich chętnych na pochód świętych, który wyruszy z naszego kościoła bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano i po południu od godz. 16.30. O godz. 17.00 Msza św. wynagradzająca do Najświętszego Serca Pana Jezusa, o godz. 18.00 Msza św. za zmarłych z racji Dnia Zadusznego, wspomnienia wszystkich Wiernych Zmarłych. W sobotę o godz. 7.15 różaniec, rozważania fatimskie, o godz. 8.00 Msza św. pierwszosobotnia i spotkanie kółek różańcowych w domu parafialnym.
  4. W księgarence pod dzwonnicą można otrzymać oryginalne cukierki, karmelki wykonane własnoręcznie przez Siostry Karmelitanki z ul. Wolskiej składając dobrowolną ofiarę na remont ich klasztoru.