III NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Dzisiaj o godz. 16.00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. dla dzieci kl. III ze SP nr 52 i ich rodziców, podczas której dzieci w ramach przygotowania do I Komunii św. odnowią przyrzeczenia Chrztu św.
  2. Za tydzień w IV niedzielę wielkanocną, w niedzielę Dobrego Pasterza, tradycyjnie modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. W naszej parafii będziemy gościli kleryków z naszego diecezjalnego seminarium duchownego.
  3. Trwa kurs przedmałżeński. Narzeczonych zapraszamy na kolejne spotkania w czwartki o godz. 20.00.
  4. Informujemy, że ks. Bp. Marek Solarczyk udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży kl. I liceum w sobotę 12 maja podczas Mszy św. o godz. 18.00.
  5. Przedsiebiorców i pracodawców zapraszamy na spotkanie duszpasterstwa TALENT w piatek 20 kwietnia o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  6. Po Mszach św. w niedziele od godz. 10.00 do 14.00 zapraszamy do parafialnej kawiarenki na spotkania i rozmowy przy kawie, herbacie i domowym cieście.