Modlimy się za Ojczyznę

Trwa rok jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji rozpoczęliśmy modlitwę za Ojczyznę, którą będziemy kontynuować do niedzieli 11 listopada. Podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, którą odmawiamy w każdą środę o godz. 18.00, będziemy dziękować Panu Bogu za wolność naszego kraju, prosząc Go o błogosławieństwo i nieustającą opiekę Matki Bożej. Po nowennie w każdą środę sprawowana jest Msza św. w intencjach zbiorowych, do których dołączona będzie intencja patriotyczna. Znakiem naszej pamięci o Ojczyźnie i potrzebie nieustannej modlitwy za nią będą biało-czerwone róże w bocznej kaplicy pod obrazem Maryi. O świeże kwiaty u stóp Matki Bożej zadbają Rycerze Zakonu Jana Pawła II z Chorągwi Świętej Rodziny, która działa w naszej parafii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy!