Zapraszamy 17 stycznia na spotkanie dla przedsiębiorców i pracodawców TALENT

W nowym roku Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT zaprasza do wzięcia udziału w programie rozwoju osobistego. Podczas dziesięciu Spotkań z TALENTEM chcemy przedstawić „Dekalog (dla) przedsiębiorcy”, program zainspirowany niedawno opublikowaną książką pt. „Etyka i biznes. Katechizm dla przedsiębiorców”. Pomożemy rozwiązać szereg dylematów moralnych i znajdziemy konkretne odpowiedzi na wątpliwości w takich dziedzinach jak marketing, zarządzanie, finanse, sprzedaż czy produkcja.
Styczniowe spotkanie poświęcimy moralnym dylematom w biznesie. Od ich rozwiązania zależy nie tylko spokój sumienia, ale także zmniejszenie ryzyka ponoszonego przez przedsiębiorców w zakresie inwestowanego czasu i pieniędzy.
Najbliższe spotkanie grupy Warszawa-Zacisze odbędzie się wyjątkowo w najbliższą środę (17 stycznia). 
Program spotkania: Msza Święta o godz. 18.00 w kościele, po niej spotkanie tematyczne w sali na plebanii.
Miejsce spotkania: Parafia Świętej Rodziny, ul. Rozwadowska 9/11, Warszawa.
Wstęp wolny, nie ma konieczności zgłoszeń.
Zapraszam
ks. Grzegorz Piątek SCJ