Spotkanie Środowiska Medycznego

Środowisko Medyczne Świętej Rodziny, Duszpasterstwo Służby Zdrowia przy Parafii Świętej Rodziny w Warszawie, gromadzące w drugie czwartki miesiąca lekarzy, pielęgniarki, położne, farmaceutów kontynuuje VI roczny cykl spotkań 2017/2018 pt: BYĆ DOBRYM JAK CHLEB – wymiar Miłosierdzia w medycynie, w Roku Świętego Brata Alberta, (Adama Chmielowskiego)  w 100. rocznicę jego narodzin dla nieba.

ZAPRASZAMY 11 STYCZNIA 2018 (czwartek)
W PROGRAMIE:
19:00  MSZA ŚWIĘTAks. dr hab. Bartosz Adamczewski, w Kaplicy Matki Bożej z Guadalupe w Domu Parafialnym za Kościołem Świętej Rodziny na Zaciszu, IIp. Warszawa ul. Rozwadowska 9/11
20:00  SPOTKANIE i PRELEKCJA; Profesor UKSW, biblista dr hab. ks. Bartosz Adamczewski, pt: ECCE HOMO – OTO CZŁOWIEK”  (wg Ewangelii J 19)
plakat MR 11.01.2018