XXXIII Niedziela Zwykła

  1. Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Henryk Hoser SAC, Biskup Warszawsko-Praski, dnia 27 listopada 2017 roku (poniedziałek) będzie obchodził siedemdziesiątą piątą rocznicę urodzin. Dziękczynną Eucharystię Ksiądz Arcybiskup będzie sprawował 27 listopada br.  o godz. 11.00 w Katedrze Warszawsko-Praskiej. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym dziękczynieniu.
  2. Dzisiaj zostanie odprawiona o godz. 16.00 dodatkowa Msza św. dla dzieci kl. III ze SP nr 52 i ich rodziców w ramach przygotowań do I Komunii św.
  3. W przyszłą niedzielę, 26 listopada będziemy obchodzić Uroczystość Chrystusa Króla. Będzie to jednocześnie rocznica Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, który dokonał się w naszej Ojczynie w roku ubiegłym.
  4. Comiesięczna Msza św. w intencji Róż różańcowych rodziców, dzieci i młodzieży zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.
  5. W poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, a w środę św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej.
  6. Następne spotkanie dla nastolatków z klas VI i VII odbędzie się 1 grudnia o godz. 17.30 w domu parafialnym. Serdecznie zapraszamy.
  7. Informujmy, że rekolekcje adwentowe w naszej parafii rozpoczną się w II Niedzielę Adwentu, 10 grudnia i będą trwały do środy 13 grudnia.