Zapraszamy na spotkanie mam z małymi dziećmi

W czwartek 16 listopada o godz. 10.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie dla mam z małymi dziećmi, którego gościem będzie dr Grażyna Rybak, pediatra, specjalista chorób dzieci, szczęśliwa żona i matka. Opowie nam o specyfice leczenia bólu u dzieci. Dowiemy się dlaczego nas boli, jak dzieci przeżywają ból (o roli emocji w cierpieniu), o terapiach przeciwbólowych, kiedy nie podawać leków i o wielu innych kwestiach na ten temat. Może ten praktyczny temat dotyczący zdrowia dzieci będzie zachętą do włączenia się w cykl spotkań dla tych mam, które jeszcze na nasze czwartkowe spotkania nie dotarły. Rozejrzyjmy się wokół, może gdzieś w sąsiedztwie jest młoda mama, której wsparcie innych matek, także modlitewne, oraz poruszane tematy życia duchowego i rodzinnego okażą się pomocne w życiu codziennym. Serdecznie zapraszamy mamy!