Życzenia imieniowe dla Ks. Proboszcza Andrzeja Mazańskiego

Drogi Księże Proboszczu, czcigodny Solenizancie!

w dniu imienin składamy serdeczne życzenia i dziękujemy Księdzu za pełną miłości i pokory posługę duszpasterską w naszej parafii. Jesteśmy wdzięczni za nieustanne budowanie duchowej wspólnoty wiernych, a także za troskę o to, by nasza zaciszańska świątynia tętniła Bożym życiem.
W dzisiejszym czytaniu z listu do Rzymian święty Paweł mówi do nas: Albowiem każdy, kto wezwie imienia Pańskiego, będzie zbawiony. Jakże więc mieli wzywać Tego, w którego nie uwierzyli? Jakże mieli uwierzyć w Tego, którego nie słyszeli? Jakże mieli usłyszeć, gdy im nikt nie głosił? Jakże mogliby im głosić, jeśliby nie zostali posłani? Jak to jest napisane: Jak piękne stopy tych, którzy zwiastują dobrą nowinę!
Dziękujemy, za Księdza kapłańskie powołanie i za to, że niezmiennie od lat głosi Ksiądz słowem i swoim życiem dobrą nowinę o Miłości Boga, bez której nie ma zbawienia.

Niech Cię Pan błogosławi i strzeże!

Parafianie i współpracownicy