IV Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.30 nabożeństwo majowe.
  2. Jutro, 8 maja, obchodzimy uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św. i wspólnej modlitwy w intencji naszej Ojczyzny.
  3. Wraz z Fundacją św. Józefa zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Kościół i świat”, które odbędzie się jutro, w poniedziałek o godz. 19.15. Tym razem tematem będzie „Chrześcijańska lektura Pisma św.”, a gościem spotkania ks. Andrzej Tulej, biblista, wykładowca Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  4. W czwartek 11 maja o godz. 20.00 rozpocznie się kurs przedmałżeński. Narzeczonych serdecznie zapraszamy.
  5. Informujemy, że grupa dzieci kl. III ze SP nr 84 przystąpi do swej uroczystej I Komunii św. w przyszłą niedzielę 14 maja podczas Mszy św. o godz. 10.30. I Komunia św. dzieci kl. III ze SP nr 52 odbędzie się za dwa tygodnie w sobotę podczas Mszy św. o godz. 10.00.
  6. Nasza wspólnota parafialna rozpoczyna czas bezpośrednich przygotowań do konsekracji naszej nowej świątyni. Przypominamy, że uroczysta konsekracja, której dokona ks. Abp Henryk Hoser odbędzie się w niedzielę 18 czerwca o godz. 11.00. Dziś już prosimy, by tak zaplanować czas, by nikogo z nas nie zabrakło na tej uroczystości, jedynej w historii każdej parafii.