Kolejne spotkanie ludzi biznesu

W piątek 17 marca odbędzie się kolejne spotkanie Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców „TALENT”. Rozpocznie się Mszą św. w kościele o godz. 18.00, a następnie część formacyjna odbędzie się w domu parafialnym. Tym razem tematem spotkania jest: „Pomnażanie dóbr – obowiązek”.

Obdarowany wielorako przez Boga człowiek, ma nie tylko przyjąć postawę wdzięczności i zachowywać się jak dobry zarządca, któremu powierzono wiele dóbr. Powinien jeszcze pomnożyć te dobra (łącznie z pieniędzmi). To obowiązek każdego z nas. Przypowieść o talentach przestrzega, że nie można być człowiekiem leniwym, który traci czas i rezygnuje z twórczości. Ta sama przypowieść uświadamia, że każdy ma swoją własną miarę rozwoju: jeden ma pomnożyć pięć, drugi trzy, jeszcze ktoś inny tylko jeden talent. Ważne, aby tę miarę dla siebie odkryć. Na spotkaniu TALENTU ludzie biznesu dowiedzą się jak realizować ten Boży plan w swoim życiu.

Wcześniejsze zapoznanie się z treścią spotkania jest możliwe przez lekturę materiałów na www.bogactwoprzedsiebiorcy.pl

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.