VI Niedziela Zwykła

  1. We wtorek 14 lutego obchodzimy w Kościele święto Cyryla i Metodego, współpatronów Europy. Zachęcamy do modlitwy w intencji naszego kontynentu.
  2. W najbliższy piątek 17 lutego odbędzie się kolejne, comiesięczne spotkanie Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent”. Rozpocznie się Mszą św. w kościele o godz. 18.00, a następnie część formacyjna odbędzie się w domu parafialnym. Temat spotkania: „Wspólnicy” Pana Boga. Zobowiązania zarządcy. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  3. W miniony piątek odbyły się spotkania młodzieżowe o godz. 17.00 – nastolatków kl. VI i I gimnazjum, a o godz. 19.00 studentów. Spotkanie prowadziła misjonarka z Filipin. Następne spotkania odbędą się po feriach: w środę 1 marca dla studentów o godz. 20.00, oraz w piątek 3 marca dla nastolatków po Mszy św. pierwszo piątkowej o godz. 17.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  4. W minionym tygodniu zakończyliśmy w zasadzie odwiedzanie rodzin naszej parafii. Wszystkim dziękujemy za życzliwe i serdeczne przyjęcie odwiedzających duszpasterzy. Osoby, które z różnych powodów nie spotkały się jeszcze z odwiedzającymi księżmi, mogą umówić się jeszcze na indywidualną wizytę.