Niedziela Zesłania Ducha Świętego

  1. Dzisiejsza niedziela kończy okres spowiedzi i komunii św. wielkanocnej, od jutra rozpoczyna się okres zwykły w roku liturgicznym.
  2. Informujemy, że w uroczystość Bożego Ciała, 26 maja, główna Msza Święta połączona z procesją do 4 ołtarzy zostanie odprawiona o godz. 12.00.
  3. Dzieci klas III ze szkoły podstawowej nr 84 przystąpiły dzisiaj do uroczystej I Komunii Świętej podczas Mszy Świętej o godz. 10.30, zaś dzieciom klas III ze szkoły podstawowej nr 52 ten sakrament zostanie udzielony po raz pierwszy w sobotę 21 maja, w dwóch grupach: o godz. 10.00 i 12.00. Dzisiaj o godz. 16.00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza Święta dla dzieci i rodziców.
  4. Gimnazjum Wyspa JP2 organizuje kolejny już, dziesiąty, rajd dla młodzieży „Za papieżem na rowerze”. Odbędzie się on w najbliższą sobotę 21 maja. Początek o godz. 10.00 przy parafii św. Marii Magdaleny, a zakończenie ok. godz. 15.30 przy Bazylice Pana Jezusa przy ul. Kawęczyńskiej. Więcej szczegółów i rejestracja na stronie www.wyspaJP2.pl
  5. Organizujemy bieg sztafetowy w lesie bródnowskim w sobotę 4 czerwca. Zachęcamy, by zgłaszać udział w zespołach dwuosobowych. Bliższe informacje i formularz zgłoszeniowy TUTAJ.
  6. Informujemy, iż ukazał się nowy numer naszej gazetki parafialnej.