Spotkanie Środowiska Medycznego

 

Zapraszamy 10 marca 2016 r. na spotkanie Środowiska Medycznego Świętej Rodziny, które odbędzie się w wigilię 42 rocznicy śmierci polskiej położnej Sł. Bożej. Stanisławy Leszczyńskiej (8.05.1896-11.03.1974) pracującej w obozie koncentracyjnym Auschwitz – Birkenau.

 

O godz. 19.00 Msza św., którą odprawi ks. Arkadiusz Wójtowicz (kapelan Instytutu Matki i Dziecka) i refleksja na temat kolejnej części encykliki o Bożym Miłosierdziu – „Miłosierdzie z pokolenia na pokolenie”.

O godz. 20.00 spotkanie i konferencja pielęgniarki Krystyny Starosty (prezes Katolickiego Stowarzyszenia Pielęgniarek i Położnych Polskich)  na temat „Jaki jest sens cierpienia, zła, śmierci, które istnieją nadal”.

Na spotkanie zapraszamy do domu parafialnego wszystkich zainteresowanych.