II Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dzisiaj zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 16.00 dla dzieci kl. III ze SP nr 52, przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.
  2. Na Drogę krzyżową zapraszamy w piątek dzieci na godz. 17.00, dorosłych na godz. 17.30 oraz młodzież i wszystkich później wracających z pracy na godz. 19.00. Gorzkie żale dziś i w kolejne niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15.
  3. Przypominamy, że parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w piątą niedzielę Wielkiego Postu 13 marca i będą trwały do środy 16 marca. Poprowadzi je ks. Łukasz Żak. Osoby, które przewidują, że nie będą mogły w tym czasie uczestniczyć w rekolekcjach parafialnych, mogą wziąć udział w rekolekcjach diecezjalnej wspólnoty Ruchu Rodzin Nazaretańskich, które odbędą się w najbliższych dniach od poniedziałku 22 lutego do środy 24 lutego o godz. 19.00. Poprowadzi je ks. Robert Wielądek, misjonarz jubileuszowego Roku Miłosierdzia.
  4. Młode małżeństwa zapraszamy na spotkanie, które poprowadzi ks. Robert w najbliższą sobotę 27 lutego o godz. 11.00.
  5. Dzisiaj po Mszach św. w całej Polsce zbierane są ofiary do puszek przeznaczone na pomoc polskim misjonarzom pracującym w krajach misyjnych „ad gentes”. W naszej parafii gościmy dzisiaj s. Zofię, Eucharystkę, która pragnie przedstawić sytuację Kościoła oraz pracę sióstr Eucharystek na Białorusi.
  6. Ukazał się nowy numer gazetki parafialnej „Rodzina na Zaciszu”.