Zapraszamy do udziału w II Rajdzie Parafialnym 2023

Zasady udziału w rajdzie:

1. Wybierzcie dla siebie trasę:
    1. możecie objechać teren parafii po obwodzie (ok. 12,5 km) – linia zielona na mapie
    1. lub odwiedź minimum 5 miejsc z 10 zaznaczonych na mapie
  2. Udokumentujcie zdjęciami Waszą wyprawę rowerową / hulajnogową / pieszą.
  3. Do 30.09.2023 prześlijcie zdjęcia* na adres mailowy zakzacisze@gmail.com W wiadomości podajcie imiona i nazwiska osób, które wzięły udział w wyprawie, abyśmy mogli przygotować dla Was dyplom.

*zdjęcia nie będą publikowane bez Państwa zgody – stanowią wyłącznie potwierdzenie udziału w Rajdzie.

Osoby, które przejadą trasę rajdu do 17.09.2023 otrzymają medale podczas Festynu Parafialnego 17.09.2023 (godz. 17:00). Wszyscy pozostali uczestnicy, którzy prześlą swoje zdjęcia do 30.09.2023 otrzymają medale i dyplomy indywidualnie.

ZADANIE DODATKOWE DLA FOTOGRAFÓW-MIŁOŚNIKÓW ZACISZA:

1. Wędrując po Zaciszu róbcie zdjęcia spotykanych kapliczek. Może przy Waszym domu też jest taka kapliczka?
  2. Jeśli znacie historię którejś z kapliczek opiszcie ją krótko: kto, kiedy i z jakiej okazji ją postawił, czy jest ważna dla Waszej Rodziny, czy wiążą się z nią jakieś ważne wspomnienia, historie…
  3. Zdjęcia kapliczek prześlijcie na adres: zakzacisze@gmail.com z tych zdjęć stworzymy fotoksiążkę.

WAŻNE: Każdy fotograf, który prześle zdjęcie kapliczki otrzyma jeden egzemplarz Albumu zaciszańskich kapliczek GRATIS.