XII Niedziela Zwykła

1. W czwartek przypada uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. To ważny dzień dla całego Kościoła, zapraszamy do udziału we Mszy św. w tym dniu.
  2. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 6.30, po niej różaniec i rozważanie fatimskie i spotkanie w domu parafialnym.
  3. Podobnie jak w latach ubiegłych w miesiącach wakacyjnych w lipcu i w sierpniu w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 13.00, zaś w dni powszednie Mszy św.
    o godz. 8.00. Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i piątki w godz. 9.00-10.00, 18.30-19.30. Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartki w godz. od 17.00 do 18.00. Chrzty będą udzielane w drugą i czwartą niedzielę miesiąca podczas Mszy św. o godz. 12.00. Powyższe zmiany wchodzą w życie w sobotę 1 lipca i będą obowiązywały do 31 sierpnia.
  4. Informujemy, że ks. Biskup Ordynariusz odwołał ks. Zbigniewa z funkcji wikariusza w naszej parafii. Ks. Zbigniew pozostanie w naszej parafii do 20 sierpnia i obejmie obowiązki w nowej parafii Św. Jana Chrzciciela w Mińsku Maz. z dniem 26 sierpnia. Od 26 sierpnia wikariuszem w naszej parafii będzie ks. Rafał Jabłkowski. Ks. Biskup skierował do naszej parafii również ks. Wacława Madeja, który jako rezydent podejmie obowiązki w naszej parafii dnia 1 sierpnia.
  5. Jutro comiesięczne spotkanie dla osób, które 25 marca złożyły akt oddania Matce Bożej w ramach cyklu spotkań prowadzonych przez ks. Andrzeja Kopczyńskiego. Początek spotkania o godz. 19.00.