XVIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o 17.30 Nieszpory. Kościół parafialny będzie dzisiaj otwarty w ciągu dnia, zapraszamy do jego nawiedzenia, aby móc uzyskać odpust zupełny tzw. odpust Porcjunkuli.
  2. Błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów odbyło się w ubiegłą niedzielę po wszystkich Mszach świętych, ale tych, którzy go jeszcze nie przyjęli, zapraszamy dzisiaj po Mszy św. wieczornej.
  3. W czwartek 6 sierpnia obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego, a w sobotę wspomnienie św. Dominika.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano podczas Mszy św. o godz. 6.30 i po południu od godz. 17.30. O godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.