II Niedziela Adwentu

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

1. Dzisiaj rozpoczęliśmy nasze parafialne rekolekcje adwentowe. Nauki rekolekcyjne głoszone są dzisiaj podczas każdej Mszy św.

2. W poniedziałek, wtorek i środę:
    o godz. 6.30 roraty z nauką rekolekcyjną dla dzieci
    o godz. 9.00 i 18.00 Msze św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych.
    Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy także rodziny z dziećmi. W czasie nauki dla dorosłych równolegle w domu parafialnym będzie osobna nauka dla dzieci.
    O godz. 19.30 Msza św. z nauką dla młodzieży. Zapraszamy na tę godzinę także dorosłych, później wracających z pracy.
    Spowiedź codziennie pół godziny przed i podczas każdej Mszy św.
    W poniedziałek, wtorek i środę Mszy św. o godz. 8.00 nie będzie.
  3. Środowisko Medyczne Świętej Rodziny gromadzące się przy naszej parafii zaprasza wszystkich chętnych na otwarte spotkanie na temat kolejnego z tzw. Wielkich Doktorów Kościoła Wschodniego św. Grzegorza z Nazjanzu. Spotkanie rozpocznie się w czwartek 12 grudnia o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  4. Przypominamy, że zmieniły się godziny otwarcia naszej parafialnej biblioteki. Pan Jerzy prowadzący bibliotekę zaprasza w niedziel w godz. 10.00 – 12.00.
  5. W księgarni pod dzwonnicą można nabyć opłatek na nas stół wigilijny, świece „Caritas” i karty świąteczne.