III Niedziela Adwentu

  1. Przypominamy, że w dni powszednie o godz. 6.30 gromadzimy się na roratach, aby we wspólnocie przeżywać czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Od 17 grudnia, od wtorku, wchodzimy w drugą część Adwentu, bezpośredniego przygotowania na święta Bożego Narodzenia. Chętnych zapraszamy również na Jutrznię, którą prowadzi wspólnota neokatechumenalna codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 5.40.
  2. Osoby, które nie uczestniczyły w rekolekcjach parafialnych prosimy, by nie odkładały spowiedzi na przyszłą niedzielę. Zachęcamy, by przystąpić do spowiedzi w ciągu tygodnia podczas Mszy św. lub dodatkowo w sobotę w godz. 7.00 – 9.00
    i 17.00 – 19.00.
  3. Przy figurze św. Antoniego można jeszcze do środy składać dary rzeczowe na świąteczne paczki dla ubogich. Paczki będą rozdawane w piątek w godz. 16.00 – 18.00.
  4. W przyszły poniedziałek 23 grudnia, wspólnota neokatechumenalna i parafialna rada duszpasterska organizują wigilię dla bezdomnych, samotnych i ubogich. Zapraszamy na godz. 16.00.
  5. W księgarni pod dzwonnicą można nabyć opłatek na nas stół wigilijny, świece „Caritas” i karty świąteczne.