Spotkanie Środowiska Medycznego Świętej Rodziny

ŚRODOWISKO MEDYCZNE ŚWIĘTEJ RODZINY – Duszpasterstwo Służby Zdrowia przy Parafii Świętej Rodziny na Zaciszu, gromadzące najczęściej w 2 czwartki miesiąca lekarzy pielęgniarki, położne, farmaceutów i posługujących chorym, organizuje roczny cykl spotkań 2016/2017 pt: Towarzyszenie duchowe leczonym i leczącym

Zapraszamy w czwartek: 9.02. 2017 na spotkanie lutowe – przed XXV Światowym Dniem Chorego

Ruszają spotkania dla nastolatków

Uczniów klas VI oraz I gimnazjum zapraszamy na cykl spotkań, które poprowadzi misjonarka z Filipin. Tematy wiodące to: „Nastolatek stawia pytania”, „Nastolatek szuka człowieka”.

Spotkanie pierwsze odbędzie się już piątek 10 lutego 2017 r. w domu parafialnym o godz. 17.00. Na następne spotkanie zapraszamy dopiero po feriach.

Nasz Stworzyciel jest dawcą wszystkiego co nas otacza i czym dysponujemy

W spotkaniu Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców Talent, które odbyło się w domu parafialnym 20 stycznia br., uczestniczyło ponad 20 osób, głównie z Zacisza. Przybyli przedsiębiorcy z różnych branż, osoby prowadzące firmy rodzinne, zakładające własny biznes lub te, które podejmują właśnie ważne życiowe decyzje i chcą rozpocząć własną drogę w biznesie.