XXII Niedziela Zwykła
Dzieci i młodzież zapraszamy jutro na godz. 8.00 na Mszę św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. 2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza… Czytaj więcej
Czas jest dany przez Boga
Jak co roku 1 września obchodzimy w Polsce rocznicę wybuchu II wojny światowej. Jesteśmy kolejnym pokoleniem, które żyje w czasach pokoju, nie zna goryczy wojny,… Czytaj więcej
ZAMIESZKAĆ RAZEM Z JEZUSEM
List Pasterski Episkopatu Polski Z Okazji IX Tygodnia Wychowania Umiłowani w Chrystusie Panu, Siostry i Bracia, Już po raz dziewiąty przeżywamy w naszej Ojczyźnie Tydzień Wychowania. W tym roku… Czytaj więcej
Zwiedzanie Muzeum bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Wieczorem 27 sierpnia grupa 50. parafian udała się wraz z ks. Proboszczem do Muzeum bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Parafialne wyjście zorganizowała Joanna Chlebicka, nasza parafianka,… Czytaj więcej
…cierpliwa jest, łaskawa jest…
W tym roku mija 35 lat Księdza posługi duszpasterskiej. Czy zechciałby Ksiądz podzielić się przemyśleniami na temat małżeństwa i rodziny? – zwracam się do ks…. Czytaj więcej
XXI Niedziela Zwykła
Jutro 26 sierpnia obchodzimy uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Zapraszamy do udziału we Mszy św. W środę 28 sierpnia obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Augustyna, jednego z… Czytaj więcej
Apel Komisji Wychowania Katolickiego KEP do rodziców ws. deprawacji w szkołach
Komisja Wychowania Katolickiego Konferencja Episkopatu Polski wystosowała 19 sierpnia 2019 roku apel skierowany do rodziców w związku z planowanym finansowaniem przez niektóre samorządy zajęć dodatkowych w placówkach oświatowych…. Czytaj więcej
XIX Niedziela Zwykła
W czwartek 15 sierpnia obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. będą sprawowane w naszym kościele wg porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy św. będzie… Czytaj więcej
Pan Jezus pragnie być pośród nas
We wtorek 18 czerwca 2019 r. obchodziliśmy drugą rocznicę konsekracji kościoła parafialnego Świętej Rodziny, dziękując Panu Bogu za świątynię, w której możemy się gromadzić. Po uroczystej Mszy św. odbyło się spotkanie w namiocie przy kościele, gdzie kontynuowaliśmy świętowanie przy rocznicowym torcie.