XIX Niedziela Zwykła

  1. W czwartek 15 sierpnia obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. będą sprawowane w naszym kościele wg porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy św. będzie miał miejsce obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. Zioła i kwiaty  będzie można nabyć przed kościołem.
    Panie, które zechciałyby pomóc w przygotowaniu ziół i kwiatów zapraszamy we wtorek i w środę od godz. 9.00 do namiotu przy kościele.
  2. Dzień 15 sierpnia to także uroczystość patronki naszej diecezji – Matki Boskiej Zwycięskiej. Zachęcamy do wzięcia udziału w uroczystościach diecezjalnych w kościele na Kamionku w przeddzień o godz. 18.00 oraz w Ossowie i Radzyminie w dniu święta.
  3. Zachęcamy do lektury naszej gazetki parafialnej „Rodzina na Zaciszu” a także nowych numerów tygodników katolickich.
    Przypominamy, że w zakrystii można zapisać się na parafialne zwiedzanie Muzeum ks. Jerzego Popiełuszki przy Parafii Św. Stanisława Kostki w dniu 27 sierpnia, we wtorek.