XXI Niedziela Zwykła

1. Jutro, w poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, a we wtorek męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano podczas Mszy św. i po południu od godz. 17.30, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa.
  3. W sobotę Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 6.30, później różaniec, rozważanie fatimskie i spotkanie kółek różańcowych w domu parafialnym.
  4. Dzieci i młodzież zapraszamy w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego 4 września, w poniedziałek na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której będziemy się modlili o Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego dla uczniów, nauczycieli, rodziców i wychowawców.
  5. Przypominamy, że od 1 września, czyli od najbliższego piątku powraca przedwakacyjny porządek Mszy św. i dyżurów kancelaryjnych. W niedziele Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Dodatkowo w drugą i czwartą niedzielę miesiąca będzie odprawiana Msza św. o godz. 13.00, połączona z udzielaniem sakramentu Chrztu św. W dni powszednie Msze św. będą odprawiane o godz. 6.30, 8.00 i 18.00. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki i piątki w godz. 18.30 – 20.00 oraz we wtorki i czwartki od 9.00 do 10.00 i od 16.00 do 17.45. Cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie odbywać się w czwartki od 16.00 do 18.00 i po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00. Msza św. do Miłosierdzia Bożego będzie odprawiana w drugi piątek miesiąca o godz. 15.00.
  6. Organizujemy parafialny wyjazd na beatyfikację rodziny Józefa i Wiktorii Ulmów i ich dzieci, która odbędzie się dnia 10 września, w niedzielę we wsi Markowa w diecezji przemyskiej. Zapisy i bliższe informacje u ks. Rafała.
  7. Witamy w naszej parafialnej wspólnocie ks. Rafała Jabłkowskiego, który od wczorajszego wieczoru podjął obowiązki wikariusza. Ks. Rafał podejmie pracę z dziećmi, młodzieżą, rodzinami i służbą liturgiczną. Polecamy jego osobę modlitwie i życzliwości parafian.